Humanistliku kristluse manifest

Quoted post

488

#493 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-22 19:16

#491: VEIKO RÄMMEL - Re: Re: Re: Re: Re:

Ma pole kindlasti esimene ega viimane (hetero), kes autoritaarsetelt kirikutegelastelt põhjendamatult ja alatult "peksa" saanud. Selliseid tolguseid pole ehk väga palju, kuid piisavalt, et tooni anda. Seda enam, et neile lisanduvad ju ka need, kes oma klanni poissi õigustama ja toetama tormavad või paremal juhul vaid vaikiva heakskiidu toimuvale annavad.

Inimeste represseerimine, tõrjumine, "surnuks vaikimine" jms koha kätte näitamine on minu silmis kindlasti palju jäledam patt kui homoseksuaalsus. Eriti, kui sellega tegelevad vaimulikud ja "kristlikud" töötegijad, kes peaks olema kutsutud inimesi Jumala juurde juhatama, mitte oma isikliku ego upitamisega tegelema.

Vastused


Külaline

#494 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-22 19:18:40

#493: 

Täpselt minu mõte!

ivopill

#500 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-22 19:52:43

#493: 488 - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

”Su kuub see passib minule,

sa anna tema mulle!

Siis külm teeb otsa minule! –

nonoh! – sa mässad jälle!”

J.Liiv

Tsiteerin 488:

Inimeste represseerimine, tõrjumine, "surnuks vaikimine" jms koha kätte näitamine on minu silmis kindlasti palju jäledam patt kui homoseksuaalsus.

nii et ole aga vait ja lase pederastidel endale pähe istuda, oma hinge roojastada ja Kristuse püha Kirik soodoma kloaagiks muuta. Muidu oled siin maailmas "vihakõneleja" ja tuleviku perspektiivis "jäle patune"....


Külaline

#502 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-22 19:55:38

#493: 488 - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kui asi nii tõsine, siis tuleb avalikustada koht.

Kuidas olukorda parandada, kui ei ole andmeid.