Humanistliku kristluse manifest

Quoted post

Laura

#524 Re:

2011-09-22 21:52

#521: -

Eraviisiliselt? Te teete vist nalja! Rämmeliga ei saa eraviisiliselt suhelda. Viha? Kindlasti mitte! Ma ei koormaks kunagi oma hinge vihaga. Minu jaoks on Rämmel iseenda igavese esiletoomisega ja ajude tühjusega lihtsalt tüütu ja koormav. Kuhu ka ei läheks, kes vaatab seal vastu - ikka Rämmel oma aastatepikkuse homovihaga. Kommentaariruum on avatud ju minulegi ja miks ei peaks ma Rämmeliga siin suhtlema? Saavad teisedki seeda meest imetleda. Rämmelile on kogunenud aastate jooksul nii palju vaenlasi, et ta vaeseke ajab juba neid segamini.

Vastused

Jumps

#526 Re: Re:

2011-09-22 21:58:14

#524: Laura - Re:

Vaatamata kõigele on siiski viisakas jätta Veiko R. oma teedele kus ta ehk mõtleb järele. Temale saab kirjutada meilile, aga see on vesi tema veskile ja suurim häda mis sündida võib on maha vaikimine. Seega vaikigem temast ja andkem aega temal mõtteid koguda. See on raske, kuid ainuke viis. Veiko R. lõikudest annab kenasti silmadega üle hüpata ja isegi kõige konservatiivsemad vaimulikud ei pea arvatavasti sellist käitumist õigeks mida näitab üles nimetatud inimene. Ning kui Ivo Pill kirjutab Jaan Lahele et Veiko R. kommentaarid edaspidi kustutaks, eks võta loodetavasti ka seda kuulda.