AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Veel tahtsin öelda vaid seda

/ #1524

2011-12-02 20:43

Kas te, inimesed, siis ei mõista, et me elame juba ammu Sauroni Mordoris ja Voldemorti riigis? Vaimne armetus ja hingeline nüridus on palju hullemad materiaalsest vaesusest (mis on muidugi ka vastik). Vaimne õhustik on aga selline: mul on tunne nagu oleks mind kusagile keldrisse kinni pandud ja lämmatataks aeglaselt. Samas langeb kusagilt "ülalt" mu peale pidevalt verbaalset-mentaalset solki alates meie võimurite poolsüüdimatust säutsumisest, valest ja demagoogiast, lõpetades idiootlike jõhkralt labaste kampaaniatega nagu "kumm on seks" ja muu sarnane saast. (Ei, ma üldiselt ei tarbi kohalikku massimeediat,olen enamasti võõrkeelses internetis, kuid midagi kusagilt tilgub ikka läbi.) Võib-olla, kui ma muutuksin ka labaseks ja jõhkraks, siis ehk mul oleks siin "hea". Aga ma ei taha. Parem lähen ära... Ma arvan, et kui ei toimu vaimset uuestisündi, kaob see rahvas õige varsti Ajaloo liivadesse nagu on kadunud juba nii paljud rahvad. Ansip ja tema jüngrid on pisikesed tegijad. Palgasulased. Käsutäitjad, kes ise vaevalt midagi suuremat otsustavad. Muidugi oleks RÕÕM neist lahti saada, kuid kas see ka tegelikult midagi muudaks, ei tea. (Tundub, et kogu maailm seisab praegu kuristiku äärel.) Kuid vaikides kannatatud on juba häbiväärselt kaua - seetõttu respekt selle kirja algatajaile.